Hakkımızda


10 Yıldır Hizmetinizdeyiz

10 Yılı Aşkın Süredir Hizmetinizdeyiz

Amerikadaniste, Amerika'da yaşamış olan, Amerika'yla ticari ilişkileri olan ya da Türkiye'de bulamadığı ürünleri Amerika'dan getirtmek isteyenlerin paketlerini kolay, ekonomik, sorunsuz şekilde Türkiye'ye ulaştırıyor.


10 Yıldır Hizmetinizdeyiz

Kolay ve Kaliteli Alışveriş

Amerikadaniste, Amerika'nın seçkin mağazalarından giyim, ayakkabı, çanta, elektronik parça, araba parçası, aksesuar, kitap, CD, DVD ve satın almak istediğiniz tüm ürün siparişlerinizi; Amerika'da yayınlanan dergi ve her türlü süreli yayınları, kolayca evinize kadar teslim eder.

Amerika'da daha önce yaşamış olan öğrenci ve profesyoneller, Amerika'yla ticaret yapan Türk firmaları ya da Amerikan ürünlerinden vazgeçemeyen kullanıcılarımıza kullanımı kolay, siparişinizin her adımının takip edilebildiği rahat alışveriş imkanı sağlar.


10 Yıldır Hizmetinizdeyiz

Legrin ve Amerikadaniste

Legrin LLC. 2003 yılında New York'ta M.B.A. eğitimleri sırasında tanışan iki Türk girişimci tarafından kuruldu. İlk olarak Hoboken, NJ şehri için geliştirdikleri online yemek siparişi portalıyla (HobokenDelivery.com) 50,000 kullanıcıya başarıyla hizmet veren şirket bu sitenin operasyonlarını 2005 yılında sektörün lider şirketi Delivery.com'a sattı.

2006 yılının Ekim ayında Amerika'dan kolay alışveriş yapmayı mümkün kılan Amerikadaniste kuruldu. Amerikadaniste 10 yılı aşkın süredir üyelerine Amerika'dan posta yönlendirme hizmeti sunarak üyelerinin Amerika'dan satın almak istedikleri her türlü ürünü kolay, hızlı ve güvenilir şekilde Türkiye'deki adreslerine teslim ediyor. Amerika'dan Türkiye'ye ilk ve lider posta yönlendirme hizmeti olan Amerikadaniste, Boxinus ve Shippn projeleriyle Türkiye'den dünyaya hizmet ihraç eden vizyonunu hayata geçiriyor.